Zprávy a akce

Rádi se dělíme o radost z hezké hudby a poctivé práce. Jsme věrni našemu městu a okolí, a to i když vystupujeme v jiných městech naší krásné země i za jejími hranicemi. Věnujeme se hudbě z oblasti profánní i sakrální, z dob středověkých kancionálů po novodobou tvorbu našich a zahraničních skladatelů.

Připravujeme: Hudba nezná hranice, což dokazuje například Evropský festival duchovní hudby, jehož se pravidelně účastníme. A nejinak tak tomu bude díky pozvání od pořadatelů i v této sezóně. Už nyní se na přelom května a června těšíme.

Připravujeme: Opětovné pozvání na festival Sborové slavnosti, které se každoročně konají v našem královském věnném městě v první polovině června, nás nejen těší, ale je zároveň příležitostí pro setkání se soubory od nás a ze zahraničí.

Připravujeme: Pro rok 2020 připravujeme repertoár, který představíme mj. při Sborových slavnostech a také publiku v Malajsii a Singapuru během další koncertní cesty do Asie.

Připravujeme: Svatováclavský koncert se letos uskuteční ve čtvrtek 24. září 2020 v Katedrále sv. Ducha v Hradci Králové. Pro tento rok jsme se rozhodli, že z výtěžku podpoříme Domov sv. Josefa, který pomáhá nemocným s roztroušenou sklerózou.

Připravujeme: Kantáta ke sv. Anežce, kterou jsme zpívali v Katedrále sv. Víta na Pražském hradě  v rámci oslav 30. výročí svatořečení sv. Anežky, opět zazní 10. října 2020 v Kulturním centru v České Třebové při Mezinárodním varhanním festivalu Zdeňka Pololáníka.

Připravujeme: Adventní čas se nám opět plní nabídkami na koncerty, převážně mimo náš kraj. Posluchačům z našeho města se však zavazujeme, že i tento rok alespoň jednou pro hradecké publikum vystoupíme.

Podporuje nás:
         Město Hradec Králové

Podporuje nás:
         Královéhradecký kraj

Podporuje nás:

Seřaď podle:
Data zveřejnění

65 záznamů / záznamy 1 - 25

1 2 3 ... 3