Zprávy a akce

Rádi se dělíme o radost z hezké hudby a poctivé práce. Jsme věrni našemu městu a okolí, a to i když vystupujeme v jiných městech naší krásné země i za jejími hranicemi. Věnujeme se hudbě z oblasti profánní i sakrální, z dob středověkých kancionálů po novodobou tvorbu našich a zahraničních skladatelů.

Blíží se: Sérii adventních vystoupení zahájíme o 1. adventní neděli 29. listopadu 2020 koncertem v kostele na Novém Hradci Králové. Plníme tak slib svým věrným posluchačům a vystoupíme s předvánočním programem v našem domovském městě.

Připravujeme: Nemálo Čechů řadí mezi vánoční tradice také koncerty České mše vánoční J. J. Ryby. S Komorní filharmonií Pardubice a sborem Continuo Vás zveme do Domu hudby v Pardubicích 14., 15. a 16. prosince 2020 vždy od 19 hodin.

Připravujeme: S radostí jsme přijali pozvání do kostela sv. Maří Magdalény ve Včelákově, okr. Chrudim, abychom přispěli k pohodové vánoční atmosféře koncertem 20. prosince 2020 od 16 hodin. Těšíme se na Vás o 4. adventní neděli ve Včelákově.

Podporuje nás:
         Město Hradec Králové

Podporuje nás:
         Královéhradecký kraj

Podporuje nás:

Seřaď podle:
Data zveřejnění

71 záznamů / záznamy 1 - 25

1 2 3 ... 3